Home

много измерим овнешко месо купа турнир футбол 1 во място изображение импулс назначаване развлечение

4 отбора се включиха в детски футболен турнир „Купа Хасково“ - Haskovo.NET

Хлапетата, Металург и Арес спечелиха титлите на Купа "Възраждане"

Първи победител в Каменица Фен купа`22 за Благоевград - БГ футбол -  Dsport.bg
Първи победител в Каменица Фен купа`22 за Благоевград - БГ футбол - Dsport.bg

БТА :: Отбор "Легендите" стана първи сред тимовете в Пловдив на турнира  "Каменица Фен купа"
БТА :: Отбор "Легендите" стана първи сред тимовете в Пловдив на турнира "Каменица Фен купа"

Завърши турнирът по футбол за деца за Купа "Кока-Кола" - Новини - БФС -  Зонален Съвет София
Завърши турнирът по футбол за деца за Купа "Кока-Кола" - Новини - БФС - Зонален Съвет София

Български Футболен Съюз

Завърши турнирът за Купа "Кока-Кола" - Новини - БФС - Зонален Съвет София

Деца в риск излъчиха шампионите за футболната купа „1 юни“ - Спорт - БНР  Новини
Деца в риск излъчиха шампионите за футболната купа „1 юни“ - Спорт - БНР Новини

Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа  София" под егидата на БФС
Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа София" под егидата на БФС

4 отбора се включиха в детски футболен турнир „Купа Хасково“ - Parvomai.NET

Турнир „За купата на Ректора” организира ФК „Лато” под егидата на  Свищовската академия — Новини — СА "Д. А. Ценов"
Турнир „За купата на Ректора” организира ФК „Лато” под егидата на Свищовската академия — Новини — СА "Д. А. Ценов"

Малките футболисти от СУ "Иван Вазов" вдигнаха купата за второ място на  турнир в чест на празника на град Плевен – 15 май - СУ "Иван Вазов"
Малките футболисти от СУ "Иван Вазов" вдигнаха купата за второ място на турнир в чест на празника на град Плевен – 15 май - СУ "Иван Вазов"

Botevgrad.com :: ФУТБОЛ: ДЕЦАТА ОТ ФУТБОЛНА ШКОЛА „ХРИСТО СТОИЧКОВ“  СПЕЧЕЛИХА КУПА ЗА ВТОРО МЯСТО В ТУРНИР „ЕМИЛ ВЕЛЕВ“ (Новини, Етрополе)
Botevgrad.com :: ФУТБОЛ: ДЕЦАТА ОТ ФУТБОЛНА ШКОЛА „ХРИСТО СТОИЧКОВ“ СПЕЧЕЛИХА КУПА ЗА ВТОРО МЯСТО В ТУРНИР „ЕМИЛ ВЕЛЕВ“ (Новини, Етрополе)

Футболен турнир на стадион „Шипка“ в Асеновград | Община Асеновград

Футболната Корпоративна Лига

17 години по-късно: ЦСКА и Левски в зрелищен двубой за Купата на България

ФК “Севлиево”, набор 2010 и 2011- шампиони в детския футболен турнир, купа  “Изкупи ме” в град Хисар - Новини от Севлиево - вестник Росица
ФК “Севлиево”, набор 2010 и 2011- шампиони в детския футболен турнир, купа “Изкупи ме” в град Хисар - Новини от Севлиево - вестник Росица

Детски футболен турнир купа „Валентин Иванов“ 2022, в памет на Валентин  Иванов, ще се проведе в Ямбол на 28 август - sliven-news.com
Детски футболен турнир купа „Валентин Иванов“ 2022, в памет на Валентин Иванов, ще се проведе в Ямбол на 28 август - sliven-news.com

Copa Coca-Cola

ИУ Варна първи по футбол в „Купа 8 декември“ - Варна Спорт - Новинарски  уебсайт за спорт
ИУ Варна първи по футбол в „Купа 8 декември“ - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

adidas подкрепя футбола в България с Каменица Фен Купа

Блестящ Спартак в детския футболен турнир за купа “Златна Добруджа” –  Spartak Varna
Блестящ Спартак в детския футболен турнир за купа “Златна Добруджа” – Spartak Varna

Над 1700 ще се включат в зимното издание на детския футболен...

Детски футболен турнир в Асеновград на 1 и 2 юни

Левски“ е първият носител на купата на международен детски футболен турнир в  Хасково - Спорт
Левски“ е първият носител на купата на международен детски футболен турнир в Хасково - Спорт

Чавдар заеха третото място в Турнир за "Купата на кмета" в Троян | Троян  експрес
Чавдар заеха третото място в Турнир за "Купата на кмета" в Троян | Троян експрес